Tábor pod Sněžkou

Tábor je zaměřen pro ty, kteří mají rádi přírodu a naše hory a nechtějí o prázdninách sedět sami doma u počítače. Naším cílem je seznámit se a umět pracovat s mapami, navigací, GPS a s celkovou orientací při pobytu v horách.

Nenásilnou formou zábavy se naučíte základy horolezectví, jak se v horách chovat při případných potížích, zdravovědě, něco o předpovědi počasí, komunikaci a kempování. Vyvrcholení našeho snažení je výlet do Adršpašskoteplických skal a výstup na Sněžku na východ slunce, s přespáním ve stanech na úpatí Sněžky, podle minulých účastníků tohoto tábora, nejemotivnější a nejkrásnější zážitek.
Nemusíte se obávat o fyzickou náročnost, všechny akce jsou sestaveny tak, aby je zvládnul každý táborník.
Ubytování je v horské chalupě na úpatí Sněžky ve Velké Úpě.

Tým lektorů je sestaven na vysoké úrovni a požadované odbornosti:

  • člen horské služby
  • záchranář RZP
  • skalní záchranář
  • kantoři ZŠ
  • technik
  • výborná kuchařka
Abychom se mohli o naše svěřence i individuálně postarat, proto je počet omezen do 22 osob.

Termín : 14.7. - 25.7. 2014
Podmínky : děti od 10 do 15 let, počet do 22 dětí
Cena :
Ubytováni : www.kobr.cz
Lektoři : Petra Vorlová - učitelka
Petr Kobr - člen Horské služby
Klára Horáčková - zdravotní záchranářka
Jana Kadlecová - skalní záchranářka

Co s sebou mimo běžného oblečení? Pevné boty na tůry po horách, spacák a karimatka, pláštěnka, baterka, stan (nemusí mít každý, stačí dohoda mezi dětmi).

Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory Prohlížet fotkuTábory